Zásady ochrany osobních údajů

COOKIE
Web NEPOUŽÍVÁ žádné vlastní cookie pro sledování uživatele, ani NESBÍRÁ informace o něm. Jedinou podporovanou metodou je sběr dat o celkové návštěvnosti GA4 (Google Analytics).

 

ÚDAJE O UŽIVATELI
Běžný návštěvník nemusí používat ani vkládat žádné informace. Pro aktivního uživatele je požadováno přihlášení pomocí ověřeného emailu. Veškeré informace, které si web pamatuje jsou uloženy na jediném místě a to v uživatelském profilu. Profilové informace jsou nepovinné, jsou vyplněny pouze na základě svobodné vůle uživatele. Jde o jméno, příjmení a kontaktní telefon.

 

KLUBY, ORGANIZÁTOŘI, HŘIŠTĚ
Web skladuje informace o subjektech z veřejně dostupných zdrojů. Pakliže se uživatel prokáže právem za tento subjekt jednat může veškeré údaje o něm libovolně samostatně a zdarma upravovat. Provozovatel webu si vyhrazuje právo tyto informace nezveřejnit, určit jejich pořadí, případně požadovat úhradu za tyto služby. Jak se autorizovat najdete na stránce O projektu.

 

KEMPY, TURNAJE
Web skladuje informace o akcích z veřejně dostupných zdrojů. Uživatelé výše evidovaných subjektů mohou další akce přidávat. Provozovatel webu si vyhrazuje právo akce nezveřejnit, určit jejich pořadí, případně požadovat úhradu za tyto služby. Jak přidat akci najdete na stránce O projektu.

 

PROVOZOVATELÉ A NABÍZENÉ SLUŽBY
Provozovatelem webu je firma SATOYA s.r.o., reklamní služby zajišťuje fitma JSdata s.r.o..
Pokud se chcete stát správcem, podívejte se na stránku O projektu.
Nebo si vyberte některou z našich služeb na stránce Nabídka služeb.

Hledat